rosenie okien

Rosenie okien je minulosťou. S Mountain Windows si vyberáte kvalitné okná, s ktorými predídete roseniu. Nezabudnite však eliminovať i vnútornú vlhkosť a to buď digestorom, či rekuperáciou, ktoré napomáhajú znižovať vlhkosť vášho domova.
Vetrajte radšej 5 minút, ale intenzívne. Je to lepšie, ako keď budete vetrať 20 minút s polootvorenými oknami.
Naša výroba patrí medzi top spoločnosti vo svojom odvetví v Slovenskej republike. Najviac sme vyrobili za posledný rok alu okná. Krásne, moderné výrobky presvedčia i náročného zákazníka.

Keď staviame, riešime množstvo otázok. Týka sa to i okien. Aká firma ich bude montovať, aký bude produkt, aké bude mať parametre.riešime menšie i väčšie technické záležitosti. Ďalej nás zaujíma, či okná budú dobre izolovať, či nebudú rosiť, či budú z dobrého materiálu. Bežný smrteľník musí riešiť neštandardné situácie – chcete totiž.. všetko najlepšie. Tu ste správne – ste totiž u Mountain Windows .
Okná sú investícia do vašej budúcnosti. Zákazník chce len kvalitu. Zodpovedný zákazník chce produkt, ktorý tu bude na dlhé roky.
Nenechajte svoje rozhodnutie na náhodu, ale komunikujte s odborníkmi na pravom mieste. Ústupky, čo sa týka kvality – totiž neexistujú. Sme vďační za to, že si nás vyberiete.

Najnovšie články

Gotti, s.r.o.

Tajovského 5A (nadstavba Hotela Bôrik, zadný vchod)

01001 Zilina

guothova@gotti.sk
+421 949 115 677